KREUJ NOWE SMAKI

To zupełnie nowe spojrzenie na dania i potrawy, które znamy od lat. Przedstawienie ich w nowy niekonwencjonalny sposób zarówno pod kątem dobierania składników, łączenia smaków jak i propozycji ich podania. „Fashion food” doskonale wpisuje się we wszystkie wyżej wymienione trendy, trendy „on fashion”. Promuje zdrowy styl życia (zastosowanie lekkostrawnych składników, dużej ilości warzyw i owoców, świeżych ziół), indywidualizm (oryginalne kreacje kulinarne) a jednocześnie przyjemność jedzenia i celebrowanie smaku potraw (wykwintne połączenia produktów, wyszukane smaki, dużo przypraw i ziół). Nietuzinkowo, smacznie i zdrowo….

 

„Jedz by zadowolić siebie,
ubieraj się, aby zadowolić innych”

– Benjamin Franklin

Niech żyje Cezar!

Moje wielkie Greckie fetowanie

Scandynawski połów

Ale Meksyk!

O mamma mia Italiano!

TEX MEX Hotway

 

Inspiracje kulinarne

O NAS

La Lorraine Bakery Group pragnie dostarczać klientom szeroką i unikalną gamę najwyższej jakości produktów piekarniczo-ciastkarskich o doskonałych walorach smakowych i zdrowotnych. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów i zagwarantowanie im zadowolenia z produktów. Misją i celem firmy jest także inwestowanie w nowe technologie, które umożliwiają produkowanie na masową skalę produktów zachowujących jakość tradycyjnych wypieków. By osiągnąć zamierzony cel firma przykłada szczególną wagę do specjalistycznej wiedzy. La Lorraine Bakery Group to obecnie lider w produkcji pieczywa w Belgii, Polsce i Czechach. W Polsce grupa posiada nowoczesną piekarnię przemysłową wyposażoną w zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. LLBG - Oddział w Polsce: La Lorraine Polska Sp. z o.o. W 1925 roku w Nowym Dworze Mazowieckim niedaleko Warszawy powstał rodzinny zakład piekarniczy. Przez pokolenia zarządzany przez rodzinę Nowakowskich ukształtował się na znaczącej rangi firmę produkcyjną. Pod koniec 2005 roku spółka Nowakowski-Piekarnie została połączona z grupą La Lorraine Bakery Group. Tym samym zakład w Nowym Dworze Mazowieckim stał się ważną częścią dynamicznie rozwijającego się międzynarodowego koncernu. 22 sierpnia 2011 roku firma zmieniła nazwę podmiotu gospodarczego i obecnie kontynuuje swą działalność jako La Lorraine Polska Sp. z o.o.

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie. Dołącz do nas i otrzymuj nasze wiadomości. W każdym newsletterze ciekawe pomysły na zmysłowe kreacje z naszego pieczywa. Dowiedz się jak kreować nowe smaki. Bądź na bieżąco z kulinarnymi trendami.