Polityka jakości

Kierownictwo firmy La Lorraine Polska Sp. z o.o. niniejszym deklaruje politykę przyjmując i uznając poniższe zobowiązania i cele. Polityka poniżej przedstawiona stanowi element ogólnej strategii firmy, ponieważ istotnym warunkiem sukcesu La Lorraine Polska Sp. z o.o. jest jakość i bezpieczeństwo produkowanych przez spółkę wyrobów.

Celem naszej polityki jakości, środowiskowej, bezpieczeństwa pracowników i żywności jest:

 • spełnienie oczekiwań naszych Klientów na każdym etapie łańcucha dostaw
 • jakość i bezpieczeństwo zdrowotne produkowanych przez nas wyrobów w zgodzie z prawem żywnościowym
 • odpowiedzialne gospodarowanie zasobami
 • ciągłe doskonalenie
 • poprawa bezpieczeństwa pracowników
 • dbałość o środowisko

Mając na uwadze potrzeby Klientów zmierzamy do utrzymania ich trwałego zaufania i zapewnienia im wyrobów jak najlepszej jakości tak, aby być dla nich wiarygodnym partnerem.

Celem zapewnienia produktów wysokiej jakości La Lorraine Polska Sp. z o.o. opracowała swój własny system zapewniający bezpieczeństwo produkowanych wyrobów w oparciu o polskie i unijne prawo żywnościowe oraz system HACCP (system Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontrolnych). System jest na bieżąco monitorowany i aktualizowany wraz z rozwojem technologii, wiedzy o produkcie, przepisów prawnych oraz wymagań klientów.

Osiągnięcie założeń polityki jakości, środowiska, bezpieczeństwa pracowników i żywności firmy La Lorraine Polska Sp. z o.o. jest realizowane poprzez:

 • badanie satysfakcji i ścisłą współpracę z naszymi klientami, aby tworzyć produkty zgodne z ich oczekiwaniami i wymaganiami rynku
 • wyznaczanie i realizowanie celów jakościowych, środowiskowych, bezpieczeństwa i higieny pracy
 • produkcję innowacyjnych wyrobów, których jakość i bezpieczeństwo potwierdzane jest badaniami prowadzonymi przez nasz dział jakości oraz laboratoria zewnętrzne
 • przestrzeganie wymagań prawnych, odnoszących się do naszych produktów, działalności gospodarczej i aspektów środowiskowych
 • stawianie pracownikom wysokich wyzwań, zapewniając jednocześnie niezbędne szkolenia i narzędzia pracy oraz możliwości rozwoju
 • zapewnienie bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń
 • troskę o dobrą jakość relacji międzyludzkich wewnątrz i na zewnątrz firmy
 • zapewnienie niezbędnych zasobów i pełne zaangażowanie Kierownictwa firmy w rozwój i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania.

Naszym priorytetem jest podnoszenie świadomości pracowników w zakresie jakości, bezpieczeństwa żywności, ochrony środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa pracy.

Każdy pracownik La Lorraine Polska Sp. z o.o. jest zobowiązany do aktywnego udziału w tych staraniach oraz jest odpowiedzialny za wypełnianie przypisanych do jego stanowiska zadań.

Kierownictwo firmy zapewnia, że zobowiązania i cele zawarte w polityce jakości i środowiska, bezpieczeństwa pracowników i żywności będą realizowane i utrzymywane na wszystkich szczeblach organizacyjnych naszej firmy.

Dokumenty do pobrania:

Certyfikat BRC La Lorraine Polska (0 pobrań) Polityka jakości (189 pobrań)

Inspiracje kulinarne

O NAS

La Lorraine Bakery Group pragnie dostarczać klientom szeroką i unikalną gamę najwyższej jakości produktów piekarniczo-ciastkarskich o doskonałych walorach smakowych i zdrowotnych. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów i zagwarantowanie im zadowolenia z produktów. Misją i celem firmy jest także inwestowanie w nowe technologie, które umożliwiają produkowanie na masową skalę produktów zachowujących jakość tradycyjnych wypieków. By osiągnąć zamierzony cel firma przykłada szczególną wagę do specjalistycznej wiedzy. La Lorraine Bakery Group to obecnie lider w produkcji pieczywa w Belgii, Polsce i Czechach. W Polsce grupa posiada nowoczesną piekarnię przemysłową wyposażoną w zaawansowane technologicznie linie produkcyjne. LLBG - Oddział w Polsce: La Lorraine Polska Sp. z o.o. W 1925 roku w Nowym Dworze Mazowieckim niedaleko Warszawy powstał rodzinny zakład piekarniczy. Przez pokolenia zarządzany przez rodzinę Nowakowskich ukształtował się na znaczącej rangi firmę produkcyjną. Pod koniec 2005 roku spółka Nowakowski-Piekarnie została połączona z grupą La Lorraine Bakery Group. Tym samym zakład w Nowym Dworze Mazowieckim stał się ważną częścią dynamicznie rozwijającego się międzynarodowego koncernu. 22 sierpnia 2011 roku firma zmieniła nazwę podmiotu gospodarczego i obecnie kontynuuje swą działalność jako La Lorraine Polska Sp. z o.o.

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie. Dołącz do nas i otrzymuj nasze wiadomości. W każdym newsletterze ciekawe pomysły na zmysłowe kreacje z naszego pieczywa. Dowiedz się jak kreować nowe smaki. Bądź na bieżąco z kulinarnymi trendami.